Betel.tv na Youtube Betel na Facebooku

Grupy domowe

Służby » Grupy domowe

Grupy domowe są integralną częścią naszego zboru od wielu lat. Są elementem Kościoła, który pozwala budować więzi pomiędzy braćmi i siostrami oraz miejscem, gdzie każdy może uzyskać wsparcie. Dzięki spotkaniom w grupach domowych, członkowie zboru nie są anonimowi ani samotni.

Charaktery grup różnią się w zależności od wieku, stażu wiary uczestników oraz tego, jakie działanie leży im najmocniej na sercu. Niektóre grupy przeznaczają więcej czasu na modlitwę i wstawianie się za innymi, inne przyjęły charakter bardziej ewangelizacyjny, nauczający, pomocowy.

Grupy składają się zazwyczaj z kilku, maksymalnie kilkunastu osób. Spotkania odbywają się w ciągu tygodnia w domach zborowników, w Ustroniu i okolicznych miejscowościach.
W zależności od potrzeb członków, spotkania składają się z części modlitewnej, uwielbieniowej, nauczającej oraz dyskusji.

Dla osób zainteresowanych założeniem i prowadzeniem takiej grupy oferujemy udział w szkoleniu. Jeśli masz pragnienie nawiązania relacji z braćmi i siostrami, chcesz budować się, wzrastać w Panu, a także usłużyć innym swoją życzliwością, obecnością, gościnnością, modlitwą, grupa domowa jest miejscem dla Ciebie!

W Kościele nie ma członków nieważnych i niepotrzebnych, a grupy domowe są miejscem, gdzie ta prawda jest szczególnie widoczna.

Sprawdź gdzie i kiedy spotykają się poszczególne grupy, dołącz do nas!!!