Betel.tv na Youtube Betel na Facebooku

Dla dzieci

 • Rodzic z małym dzieckiem

  Dla rodziców z małymi dziećmi (do lat 3) zostały przygotowane specjalne pomieszczenia, dzięki którym rodzice mogą uczestniczyć w nabożeństwie równocześnie sprawiając opiekę nad małym dzieckiem.

 • Szkółka Niedzielna

  Podczas każdego niedzielnego nabożeństwa odbywają się dla dzieci zajęcia szkółki niedzielnej. W trakcie tych zajęć dzieci śpiewają chrześcijańskie pieśni, poznają Ewangelię oraz historie wybranych bohaterów biblijnych, ponadto uczą się na pamięć fragmentów Pisma Świętego. W trakcie zajęć szkółki niedzielnej, jako uzupełnienie, odbywają się również zajęcia plastyczne i ruchowe. Nasze szkółki prowadzą wykwalifikowani nauczyciele. Zajęcia odbywają się w odpowiednio wyposażonych salach z podziałem na grupy wiekowe.

 • Royal Rangers

  Służba Royal Rangers w Ustroniu działa od końca sierpnia 2015 roku, kiedy to odbyła się pierwsza zbiórka. Oficjalnie z rozkazu Komendy Głównej Royal Rangers Polska dnia 01.02.2016 roku powołano Szczep 44 Royal Rangers w Ustroniu działający pod patronatem Kościoła Zielonoświątkowego w Ustroniu.

  Zbiórki odbywają się w co drugą sobotę miesiąca, w godzinach od 10.00 do 12.00